Jason Isaacs w zwiastunie filmu akcji „Skyfire”

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun katastroficznego filmu akcji Skyfire, w którym zobaczymy nominowanego do Złotego Globu Jasona Isaacsa.

Wyspa Tianhuo to raj. Tak piękny, że ludzie zapominają, że zlokalizowana jest w Pacyficznym pierścieniu ognia – strefie częstych trzęsień ziemi i wybuchów wulkanów. Młoda naukowczyni (w tej roli Hannah Quinlivan) tworzy system ostrzegawczy przed erupcjami i wraca na wyspę, gdzie tragicznie zmarła jej matka, mając nadzieję, że uda jej się zapobiec kolejnym śmierciom.

W tej chwili Tianhuo to jedyne na świecie miejsce z parkiem rozrywki i ośrodkiem wypoczynkowym z wulkanem w roli głównej, będącymi wymysłem lekkomyślnego właściciela, Jacka (Jason Isaacs). Pewnego dnia niegdyś uśpiona góra pełna lawy, zaczyna być aktywna, w wyniku czego na wyspie powstaje chaos. Rezydenci będą musieli walczyć z samą naturą, by uciec z Tianhuo, podczas gdy wulkaniczne wyrzuty sieją strach i spustoszenie.

Scenariusz wyszedł spod piór Wei Bu i Sidneya Kinga, a reżyserią zajął się pracujący wcześniej przy Larze Croft Simon West. Premierę Skyfire na platformach streamingowych i w systemie wideo na życzenie zaplanowano na 12 stycznia.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu