Jared Leto powróci jako Joker w nowej odsłonie „Justice League”

The Hollywood Reporter donosi, że Jared Leto powróci jako Joker z Suicide Squad w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera, znanej również jako The Snyder Cut, nad którą obecnie pracuje HBO Max. Obecnie trwają zdjęcia, w których oprócz samego Leto biorą udział Ben Affleck, Ray Fisher i Amber Heard.

Powstaje nowa wersja historii opowiedzianej w filmie Liga Sprawiedliwości, gdyż domagali się tego fani, którym do gustu nie przypadła wersja Jossa Whedona. Początkowo za powstanie filmu odpowiadać miał Zack Snyder, który z powodów osobistych nie mógł dokończyć pracy na planie. Oryginał, który wyszedł do kin w listopadzie 2017 roku zebrał mieszane recenzje zarówno od krytyków, jak i publiczności – chwaląc efekty specjalne, a jednocześnie krytykując każdy inny aspekt produkcji.

Nie ma słowa o tym, jak  postać Joker wpłynie na całą fabułę. Snyder wcześniej zdradził tylko, że około jednej czwartej tego, co zaplanował, znalazło się w wersji kinowej. W tej chwili nie ustalono jeszcze daty premiery, ale wstępnie ma to być w 2021 roku.  Projekt ma trafić do serwisu streamingowego w formie miniserialu składającego się z czterech godzinnych odcinków.

 

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu