Jamie Foxx ponownie w roli Electro

Mimo że Jamie Foxx pierwotnie wystąpił jako Electro w anulowanym Spider-Manie z Andrew Garfieldem, wszystko wskazuje na to, że powróci w swojej roli.

Jak donosi THR, Sony jest już na ostatniej prostej jeśli chodzi o finalizację kontraktu z aktorem. Tym razem jednak Foxx pojawi się w filmie o przygodach Petera Parkera, gdzie główne skrzypce będzie grał obecny Spider-Man – Tom Holland.

W trzeciej części nowej serii Spider-Man pojawi się część starej obsady, jak chociażby Zendaya. Oryginalnie „trójka” miała zadebiutować w lipcu przyszłego roku, później przesunięto ją na listopad, a ostatecznie – 17 grudnia 2021 roku, głównie przez wzgląd na Uncharted, gdzie Tom Holland również wciela się w główną rolę.

Przygotowywana trzecia część przygód Pajączka nie ma jeszcze tytułu.

ŹródłoTHR
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu