James Bond przeżyje swoje przygody później

Wiele osób czeka na ten film. Nowe przygody Jamesa Bonda, później bohater ma przekazać pałeczkę innemu tajnemu agentowi. I mimo tego, że sporo osób z niecierpliwością wyczekuje produkcji o 007, twórcy i producenci kolejny raz przekładają premierę obrazu No Time to Die

Najpierw film miał się pojawić w kwietniu zeszłego roku. Z wiadomych przyczyn premiera została jednak przesunięta na kolejny rok. Później mówiono o listopadzie, ale też w końcu zmieniono termin. Ustalono nową datę, czyli kwiecień, ale 2021 roku. Tymczasem okazuje się, że No Time to Die także i wtedy nie pojawi się w kinach.

Jaka jest nowa data? Ustalono, że produkcja wejdzie na ekrany kin 8 października 2021 roku. Czy rzeczywiście wtedy będziemy mogli obejrzeć nowe przygody agenta 007? Mamy taką nadzieję.

Reżyserem obrazu jest Cary Joji Fukunaga. W filmie występują: Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw, Ana De Armas, Lashana Lynch i Rami Malek.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu