Jaki los czeka serial „Love, Victor”?

Była sobie książka Becky Albertalli, później powstał film na jej podstawie. Kolejnym element okazał się serial, ale o innym bohaterze – nie Simonie tylko Victorze. Produkcja Hulu zyskała sporą publikę, ale czy odpowiednią, by otrzymała drugi sezon?

Okazuje się, że tak! Twórcy i osoby odpowiedzialne za seriale dały obrazowi szansę. Tak, to już oficjalne – powstanie druga odsłona Love, Victor! W serialu występują: Michael Cimino, Nick Robinson, James Martinez, Isabella Ferreira (w roli młodszej siostry Victora), Mateo Fernandez, Johnny Sequoyah, Bebe Wood, George Sear, Anthony oraz Mason Gooding.

O czym opowiadał pierwszy sezon? Victor zaczyna studia na Creekwood High. Bohater stara się odnaleźć w nowej sytuacji, ale nie tylko. Zaczyna lepiej poznawać siebie, ma nowych przyjaciół, stoją przed nim nowe wyzwania. A do tego… zakochuje się.

Źródłohypable.com
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu