Jack Reacher powróci?

Zaledwie kilka dni temu na platformie Amazona zadebiutował pierwszy sezon serialu opartego na książkach Lee Childa. Zapewne większość z was wie, o jakiego literackiego bohatera chodzi – Jacka Reachera. 

Wcześniej mogliśmy obejrzeć filmy o tym protagoniście, w jego rolę wcielił się Tom Cruise. Jednak to nowy aktor, którego możemy zobaczyć jako Reachera w serialu, okazał się lepszym wyborem. W wersji Amazona z Jacka wciela się Alan Ritchson. I radzi sobie w tej roli całkiem nieźle.

Wystarczył jeden weekend, by osoby u władzy w Amazonie podjęły decyzję co do dalszych losów ich nowej produkcji. Jak zadecydowały? Okazuje się, że Reacher otrzymał zielona światło na drugi sezon. Nie powiedziano więc ostatniego słowa, co bardzo nas cieszy. A Wy, widzieliście już pierwszy sezon?

Źródłovariety.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu