„Ironsmith Medieval Simulator” — symulator kowala otrzymał darmowy prolog

0
Weź młot do ręki i kuj stal! Stań się średniowiecznym kowalem I twórz co tylko chcesz w swojej kuźni w Ironsmith Medieval Simulator.

Ironsmith Medieval Simulator — nowa gra wydawana przez Ultimate Games to unikalne połączenie symulatora kowala z elementami RPG od polskiego studia The Epic Lore, dla którego jest to debiut.

Podstawą rozgrywki będzie praca w kuźni kowalskiej – wytwarzanie całej gamy produktów, od gwoździ do wielkich mieczy i zbroi dla smoków. Ważną rolę pełnić ma też główny wątek fabularny, który skupi się na wojennej historii i będzie pośrednio zależny od jakości pracy w kuźni.

Praca w kuźni nie będzie czymś nudnym. To zajęcie rozbudzające kreatywność. Dajemy graczom wiele możliwości, by tworzyć sprzęt, jaki tylko chcą. Każdy element miecza czy zbroi można będzie złożyć samemu. Szykujemy bardzo szerokie możliwości działania – chodzi m.in. o wybór rodzaju metalu, wygląd sprzętu, unikalne grawerunki, osadzanie kamieni szlachetnych i inne dodatkowe elementy

— tłumaczy Radosław Kaśkiewicz. Produkcja trafi na Steama w polskiej, angielskiej i niemieckiej wersji jęzkowej w III kwartale 2020 r. jako Early Access, jednak już teraz można sprawdzić prolog gry zupełnie za darmo. Ponadto Ultimate Games S.A. nie wyklucza, że Ironsmith Medieval Simulator pojawi się później także na konsolach.

Na koniec umieszczamy minimalne wymagania sprzętowe, potrzebne do uruchomienia Ironsmith Medieval Simulator:

  • system operacyjny: Windows 7
  • procesor: Intel Core i5 / AMD Ryzen 5
  • karta graficzna: GeForce GTX 660
  • karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
  • pamięć RAM: 4 GB
  • DirectX: wersja 9.0c
  • miejsce na dysku: 25 GB

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.