„Humankind” z nową datą premiery

Humankind dołącza do grona gier, które nie zadebiutują w planowanym terminie. Jednak produkcja nadal ma się ukazać w 2021 r.

Cenega, oficjalny partner firmy SEGA Europe Ltd w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech informuje o zmianie daty premiery gry Humankind – tytuł ukaże się 17 sierpnia 2021.

Deweloperzy tłumaczą tę decyzję chęcią udoskonalenia gry pod kątem tempa rozgrywki, balansu, dyplomacji, sztucznej inteligencji oraz wielu innych aspektach, które zostały wskazane przez społeczność, która miała okazję przetestować produkcję. W testach gracze mogli przetestować 4 ery i 40 różnych kultur

Sam dyrektor kreatywny i szef studia Amplitude Studios, Romain de Waubert de Genlist postanowił docenić wysiłek graczy w oficjalnym komunikacie.

To było naprawdę ekscytujące usłyszeć tak wiele pozytywnych oraz konstruktywnych opinii od naszej społeczność, kiedy po raz pierwszy mogli zagrać w naszą grę. Gracze zawsze byli bliscy sercu naszego studia Amplitude, wydanie HUMANKIND w sierpniu da nam dodatkowy czas na dalszą współpracę ze społecznością i dopracowanie gry, aby zapewnić niesamowite wrażenia już w dniu premiery.

W ramach podziękowania, studio zdecydowało się udostępnić dodatkową, darmową zawartość dla osób, które zakupiły grę w przedsprzedaży. Jest to zestaw awatarów Edgar Allen Poe i Lucy pozwalający graczom dostosować swoich liderów do własnych potrzeb.

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu