„Hotel Transylwania: Transformania” – zwiastun

Wszyscy miłośnicy serii Hotel Transylwania na pewno ucieszą się na wieść o tym, że Sony Pictures opublikowało zwiastun nadchodzącej, finałowej części.

Kiedy tajemniczy wynalazek Van Helsinga wariuje, Drak i jego potworni kumple zostają zamienieni w ludzi, a z kolei Johnny staje się potworem. W swoich nowych ciałach pozbawiony mocy Drak oraz kochający życie monstra Johnny muszą połączyć siły i przemierzyć świat, by znaleźć lek, nim będzie za późno i nim doprowadzą siebie nawzajem do szału. Bohaterowie będą mogli liczyć na pomoc Mavis i teraz człowieczej paczki przyjaciół Draka.

W Hotelu Transylwanii: Transformanii nie usłyszymy już Adama Sandlera w głównej roli, jego miejsce zajmie Brian Hull. Pozostali członkowie obsady, tacy jak Selena Gomez, Andy Samberg, David Spade czy Steve Buscemi, ponownie wcielą się w swoje postacie.

Hotel Transylwania zadebiutuje w polskich kinach 6 sierpnia.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu