Horror psychologiczny „The Night House” ze zwiastunem

Searchlight Pictures opublikowało zwiastun nadchodzącego horroru psychologicznego The Night House.

Wstrząśnięta nieoczekiwaną śmiercią swojego męża Beth zostaje zupełnie sama w domku nad jeziorem, który ten niegdyś dla niej zbudował. Kobieta próbuje się nie załamać, jednak wtedy przychodzą koszmary. Niepokojące wizje czyjejś obecności w domu wzywają ją, kusząc upiornym urokiem. Jednak w świetle dnia nie widać dowodów na istnienie „czegoś jeszcze”. Wbrew radom przyjaciół, Beth zaczyna przeglądać rzeczy męża, szukając odpowiedzi, jednak znajduje tylko więcej tajemnic – zarówno dziwnych, jak i strasznych. Mimo to nie zamierza się poddać i odkryć sekrety.

W głównej roli w The Night House zobaczymy Rebeccę Hall (Godzilla vs. Kong). W obsadzie są także Sarah Goldberg, Stacy Martin, Evan Jonigkeit i Vondie Curtis-Hall.

The Night House miało już swoją światową premierę rok temu, podczas Festiwalu Filmowego w Sundance. Później prawa do produkcji zakupiło Searchlight Pictures i kinowy debiut obrazu ma nastąpić 20 sierpnia tego roku.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu