„Horizon Forbidden West” w złocie. Guerilla prezentuje gameplay z PS4 Pro

Czekacie na Horizon Forbidden West? Jeśli tak, to mamy dla was ostateczne potwierdzenie, że gra trafi na PlayStation 4 i PlayStation 5 już 18 lutego.

Studio Guerilla Games opublikowało na swoim Twitterze informację, że ich najnowsza, wyczekiwana przez wielu fanów, gra Horizon Forbidden West osiągnęła złoty status.

Oznacza to, że lutowa premiera jest niezagrożona, ponieważ deweloperzy skończyli wszystkie prace nad kluczowymi elementami produkcji i gra może trafić do tłoczni. Teraz twórcy mogą już spokojnie pracować nad poprawkami, które ukażą się w tzw. Day One Patch, czyli premierowej aktualizacji eliminującej najbardziej problematyczne błędy.

Z tej okazji na oficjalnym blogu PlayStation pojawiły się nowe materiały z rozgrywki, prezentujące starcia z maszynami. Co ciekawe, dotychczasowe gameplaye pochodziły z wersji na PS5, a teraz po raz pierwszy możemy zobaczyć jak prezentuje się gra na konsoli PS4 Pro.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu