Henry Cavill wie, jakiego superbohatera Marvela chciałby zagrać!

Aktor, którego wielu z nas kojarzy ostatnio z roli Rivijskiego zabójcy potworów, wie, kogo chętnie by zagrał, gdyby miał taką możliwość! 

I oczywiście chodzi tutaj o obecność aktora w świecie stworzonym przez wydawnictwo Marvel!

Podobnie jak w przypadku wielu znanych aktorów, pomysł jego zaangażowania w Marvel Cinematic Universe jest czymś, co fani mieli nadzieję zobaczyć od jakiegoś czasu.

Oczywiście w obecnej postaci aktor nadal jest zaangażowany w swoją rolę Supermana w DC Extended Universe i rolę Geralta w serialu Wiedźmin Netflixa, którego drugi sezon ma wkrótce mieć premierę.

Poza nazwą Kapitan Brytania nie przypomina Kapitana Ameryki. Kapitan Brytania po raz pierwszy zadebiutował w 1976 roku jako normalny człowiek o imieniu Brian Braddock. Po śmierci rodziców Braddock idzie na studia do centrum badań jądrowych.

Obiekt zostaje oblężony, co powoduje ucieczkę Briana. Po prawie śmierci w tym procesie czarodziej Merlyn i jego córka, Omniversal Guardian Roma pojawiają się przed Braddockiem i oferują mu szansę życia jako kapitan Britain.

Po przyjęciu Amuletu Prawicy przemienia się w Kapitana Brytanii. Prawie umieranie, a następnie odwiedzanie go przez czarodziejów tuż przed śmiercią jest trochę inne niż wstrzyknięcie serum superżołnierza

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu