Henry Cavill wie, jakiego superbohatera Marvela chciałby zagrać!

Aktor, którego wielu z nas kojarzy ostatnio z roli Rivijskiego zabójcy potworów, wie, kogo chętnie by zagrał, gdyby miał taką możliwość! 

I oczywiście chodzi tutaj o obecność aktora w świecie stworzonym przez wydawnictwo Marvel!

Podobnie jak w przypadku wielu znanych aktorów, pomysł jego zaangażowania w Marvel Cinematic Universe jest czymś, co fani mieli nadzieję zobaczyć od jakiegoś czasu.

Oczywiście w obecnej postaci aktor nadal jest zaangażowany w swoją rolę Supermana w DC Extended Universe i rolę Geralta w serialu Wiedźmin Netflixa, którego drugi sezon ma wkrótce mieć premierę.

Poza nazwą Kapitan Brytania nie przypomina Kapitana Ameryki. Kapitan Brytania po raz pierwszy zadebiutował w 1976 roku jako normalny człowiek o imieniu Brian Braddock. Po śmierci rodziców Braddock idzie na studia do centrum badań jądrowych.

Obiekt zostaje oblężony, co powoduje ucieczkę Briana. Po prawie śmierci w tym procesie czarodziej Merlyn i jego córka, Omniversal Guardian Roma pojawiają się przed Braddockiem i oferują mu szansę życia jako kapitan Britain.

Po przyjęciu Amuletu Prawicy przemienia się w Kapitana Brytanii. Prawie umieranie, a następnie odwiedzanie go przez czarodziejów tuż przed śmiercią jest trochę inne niż wstrzyknięcie serum superżołnierza

ŹródłoComingSoon
GrafikaComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandt
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu