„Hellraiser” – zwiastun nowej wersji słynnego horroru

Hulu opublikowało oficjalny zwiastun produkcji Hellraiser, będącej nową wersją słynnego klasyka horroru z 1987 roku.

W filmie młoda kobieta, borykająca się z uzależnieniem, wchodzi w posiadanie starożytnej kostki – zagadki logicznej, nieświadoma mocy przedmiotu do wzywania demonicznych istot z innego wymiaru – Cenobitów.

Oryginał z 1987 roku powstał na podstawie powieści Clive’a Barkera i opowiadał o niewiernej żonie, próbującej pomóc nieżyjącemu kochankowi wydostać się z piekła. Ikonicznym antagonistą filmu był Pinhead, przewodzący wspomnianym Cenobitom, który we współczesnej produkcji również się pojawi.

Nowy Hellraiser wyreżyserowany został przez Davida Brucknera, a scenariusz napisali Ben Collins i Luke Piotrowski. Nadchodzący film to jednak nie koniec tej franczyzy, bowiem HBO pracuje obecnie nad serialową adaptacją.

Pełnometrażowa wersja zadebiutuje natomiast na Hulu 7 października.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu