„Hell Let Loose” – wiemy, kiedy drugowojenny FPS trafi na nowe konsole

Hell Let Loose – shooter osadzony w realiach II wojny światowej trafi na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Twórcy podali szczegóły odnośnie daty premiery.

Hell Let Loose to gra typu FPS osadzona w realiach II wojny światowej, która niedawno ukazała się na PC i zebrała sporo pozytywnych ocen od graczy korzystających z platformy Steam.

Natomiast już niedługo, bo 1 października tę produkcję sprawdzą posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X|S i co ważniejsze, będą mogli grać między sobą, gdyż deweloperzy ze studia Black Matter zapewnili cross-plaformową rozgrywkę.

Posiadacze nowych konsol Microsoftu mogą już teraz składać zamówienia przedsprzedażowe, za co otrzymają darmową paczkę elementów kosmetycznych. Z kolei gracze PlayStation 5 będą mieli taką możliwość w przyszłym tygodniu, a ponadto w dniach 16-20 września otrzymają dostęp do otwartej bety.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu