HBO wyprodukuje serialowe „The Last of Us”

0
O tej adaptacji mówi się równie długo, co o ekranizacji przygód Nathana Drake’a. Jednak wygląda na to, że The Last of Us od Naughty Dog w końcu zostanie przeniesione na srebrny ekran jako serial.

HBO potwierdziło, że zajmie się produkcją serialu The Last of Us, za którego scenariusz będą odpowiadać Craig Mazin — scenarzysta Czarnobyla oraz Neil Druckmann — główny scenarzysta oryginalnej gry. Producentami wykonawczymi pierwszej produkcji z serii PlayStation Production będą Carolyn Strauss i prezes Naughty Dog, Evan Wells.

Sam Mazin przyznał, że jest wielbicielem gier i nie obce są mu przygody Joela i Ellie:

Neil Druckmann jest bez wątpienia najlepszym scenarzystą pracującym w branży gier wideo, a The Last of Us jest jego magnum opus. Możliwość zaadaptowania tego zapierającego dech w piersiach dzieła sztuki jest moim marzeniem od lat i jestem zaszczycony, że mogę to zrobić we współpracy z Neilem

A Neil Druckmann nie pozostał mu dłużny:

Od pierwszego razu, kiedy usiadłem do rozmowy z Craigiem, byłem równie zdumiony jego podejściem do narracji, jego zamiłowaniem i głębokim zrozumieniem The Last of Us. Craig i HBO stworzyli „Czarnobyl” jako pełne napięcia, wstrząsające, emocjonalne arcydzieło. Nie mogłem sobie wyobrazić lepszych partnerów, którzy ożywiliby historię The Last of Us jako serial.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy teaser, który towarzyszy tej nowinie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.