HBO pokazało drugi trailer „Mrocznych Materii”

Drugi sezon Mrocznych Materii coraz bliżej, HBO postanowiło umilić nam oczekiwanie wypuszczając kolejny trailer. 

Przypomnijmy, serial powstał na podstawie trylogii fantasy o tej samej nazwie autorstwa Philipa Pullmana. Główną bohaterką serialu jest Lyra Belacqua. Poznajemy ją jako sierotę żyjąca w alternatywnym świecie, gdzie technologia, religia i magia splatają się ze sobą, a każdy człowiek ma swego duchowego towarzysza- dajmona, czyli przybierającą zwierzęcą postać manifestacje jego duszy. Jednak świat w którym żyje Lyra to jedynie jeden z wielu  istniejących w tym uniwersum.

W drugim sezonie zobaczymy kolejny ze światów równoległych. Tajemnicze miasto Cittagaze. Lyra zrozpaczona po wydarzeniach z sezonu pierwszego spotyka równie zagubionego w nieznanej rzeczywistości Willa. Odkrywają, że ich losy są ze sobą połączone, a ich misją jest ponowne połączenie Willa z ojcem. Jednak tocząca się wokół wojna nie ułatwi im tego zadania. Na domiar złego pani Coulter stara się za wszelką cenę ściągnąć Lyrę z powrotem do domu.

Do obsady serialu dołączyli Andrew Scott, Jade Anouka i Simone Kirby.

Dokładna data premiery drugiego sezonu nie została jeszcze podana, wiadomo jednak iż będzie ona w listopadzie.

Źródłoyoutube
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu