„Hawkeye” – nowy spot telewizyjny

Marvel Studios podzieliło się z fanami nowym spotem telewizyjnym nadchodzącego serialu Hawkeye, który zadebiutuje jeszcze w listopadzie.

Wideo zawiera kilka nowych scen, w tym nowe spojrzenie na Eleanor Bishop (w tej roli Vera Farmiga), oraz scenę pomiędzy Clintem (Jeremy Renner), a Kate (Hailee Steinfeld), w której to dziewczyna wyjawia, dlaczego chce zostać superbohaterką.

W Hawkeye, w swojej roli Clinta Bartona, powróci Jeremy Renner, jednak historia ma przedstawić jego protegowaną – Kate Bishop, która w komiksach jest także członkinią Young Avengers. Fabuła Hawkeye to opowieść „po pstryknięciu” – Clint ma bardzo proste zadanie – wrócić do rodziny na Święta. Jednak kiedy zagrożenie z jego przeszłości ujawnia się, Hawkeye łączy siły z 22-letnią Kate – utalentowaną łuczniczką i jego największą fanką – by odkryć kryminalną konspirację.

Hawkeye zadebiutuje na Disney+ 24 listopada.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu