„Halo” – trailer serialu na podstawie gry

Paramount opublikowało drugi trailer serialu Halo, powstałego na podstawie słynnej gry wideo na Xboxy.

Fabuła produkcji obejmować ma część wątków z gier komputerowych. W główną rolę Master Chiefa wcieli się Pablo Schreiber (Amerykańscy bogowie). Jest on superżołnierzem i ostatnią nadzieją ludzkości w walce przeciw obcym. Natascha McElhone odegra Dr. Halsey, z kolei Jen Taylor wcieli się w Cortanę – najbardziej zaawansowaną sztuczną inteligencję w historii i potencjalny klucz do przetrwania ludzi.

Jak głosi opis, Halo będzie rozgrywać się w uniwersum, które pierwszy raz zostało zaprezentowane w grze z 2001 roku. Serial przedstawi dramatyczny konflikt XXVI wieku między ludzkością a obcym zagrożeniem, a także zarysuje głębokie portrety psychologiczne postaci oraz ich historie, dołączając do tego mnóstwo akcji i niezwykłą wizję przyszłości.

Halo ma zadebiutować 24 marca.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu