Halloween z Vesperem

Wydawnictwo Vesper rozpoczęło halloweenowe świętowanie. W oficjalnym sklepie wydawcy trwa akcja promocyjna, w której znajdziecie wiele świetnych tytułów w atrakcyjnych cenach!

Właśnie trwa w sklepie internetowym wydawnictwa Vesper halloweenowa akcja promocyjna. Cała oferta sklepu została przeceniona co najmniej 45% aż do nawet 70%. Rabaty są liczone od cen okładkowych książek. Akcja trwa do północy 1. listopada.

Natomiast już dzisiaj o 19:00 na kanale wydawnictwa Vesper na Facebooku rozpocznie się transmisja livept. „Vesperkowy Halloween”. Zachęcamy żebyście dzisiaj wieczorem zajrzeli tam nawet na chwilę. Poznacie idealne książki wpisujące się w halloweenowy klimat. Oprócz  czekać na was będzie szereg zagadek i quizów. Do wygrania będzie masa vesperkowych „smakołyków”. Zapraszamy!

Halloween z Vesperem

Natalia Jóźwiak
Natalia Jóźwiak
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu