„Halloween Kills” — Michael Myers znów powróci z zaświatów

Halloween Kills to kolejna okazja, by zobaczyć, jak Jamie Lee Curtis próbuje pozbyć się nieumarłego Michaela Myersa. Wyczekiwany horror otrzymał długi zwiastun.

W 2018 r. David Gordon Green wskrzesił na nowo serię Halloween, ignorując przy tym wszystkie filmy powstałe po oryginalnym horrorze z 1978 r., czyniąc ze swojej produkcji pełnoprawną kontynuację. Ta decyzja została ciepło przyjęta przez fanów, co tylko potwierdza zarobienie 250 milionów dolarów.

Dlatego nic dziwnego, że podjęto decyzję o nakręceniu dwóch kolejnych filmów, z których pierwszy — Halloween Kills zadebiutuje już w tym roku i z tej okazji otrzymał długi zwiastun.

Halloween Kills trafi do kin 15 października i będzie bezpośrednią kontynuacją, rozgrywającą się tuż po zakończeniu filmu z 2018 r. Otóż akcja rozpocznie się od tego, że  Laurie Strode zostanie przewieziona do szpitala wraz ze swoją córką Karen (Judy Green) i wnuczką Allyson (Andi Matichak), ze względu na obrażenia, jakie odniosła w ostatnim starciu z Myersem.

Główna bohaterka wierzy, że w końcu udało się jej zabić prześladującego ją psychopatę, lecz w Halloween Kills zobaczymy, jak Michael uwalnia się z pułapki zastawionej przez Laurie i podejmuje decyzję o zemszczeniu się na swojej rywalce i jej najbliższych. Jednak tym razem protagonistka otrzyma wsparcie ze strony mieszkańców Haddonfield, którzy ocaleli podczas pierwszej masakry Myersa.

 

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu