„Halloween Kills” — Michael Myers znów powróci z zaświatów

Halloween Kills to kolejna okazja, by zobaczyć, jak Jamie Lee Curtis próbuje pozbyć się nieumarłego Michaela Myersa. Wyczekiwany horror otrzymał długi zwiastun.

W 2018 r. David Gordon Green wskrzesił na nowo serię Halloween, ignorując przy tym wszystkie filmy powstałe po oryginalnym horrorze z 1978 r., czyniąc ze swojej produkcji pełnoprawną kontynuację. Ta decyzja została ciepło przyjęta przez fanów, co tylko potwierdza zarobienie 250 milionów dolarów.

Dlatego nic dziwnego, że podjęto decyzję o nakręceniu dwóch kolejnych filmów, z których pierwszy — Halloween Kills zadebiutuje już w tym roku i z tej okazji otrzymał długi zwiastun.

Halloween Kills trafi do kin 15 października i będzie bezpośrednią kontynuacją, rozgrywającą się tuż po zakończeniu filmu z 2018 r. Otóż akcja rozpocznie się od tego, że  Laurie Strode zostanie przewieziona do szpitala wraz ze swoją córką Karen (Judy Green) i wnuczką Allyson (Andi Matichak), ze względu na obrażenia, jakie odniosła w ostatnim starciu z Myersem.

Główna bohaterka wierzy, że w końcu udało się jej zabić prześladującego ją psychopatę, lecz w Halloween Kills zobaczymy, jak Michael uwalnia się z pułapki zastawionej przez Laurie i podejmuje decyzję o zemszczeniu się na swojej rywalce i jej najbliższych. Jednak tym razem protagonistka otrzyma wsparcie ze strony mieszkańców Haddonfield, którzy ocaleli podczas pierwszej masakry Myersa.

 

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu