Gwiazda „Zabójczej broni” o szczegółach prawdopodobnej 5. części

0
Seria Zabójcza broń to jedne z najsłynniejszych filmów akcji lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Teraz gwiazda produkcji, Danny Glover, wypowiada się na temat prawdopodobnej kolejnej części.

W wywiadzie dla Variety, 73-letni aktor potwierdził, że w styczniu „odbyła się rozmowa” na temat piątej produkcji z tego cyklu, w której miałby powrócić i on i Mel Gibson.

Nie chcę zdradzać fabuły scenariusza, który przeczytałem, ale uważam, że historia silnie odnosi się do sytuacji, które mają miejsce w dzisiejszym świecie. (…) Mogę jedynie powiedzieć, że jeśli [film] faktycznie się zadzieje, jest w nim coś niezwykłego. (…)

Byłoby to ciekawe – zobaczyć, jak w filmie podejmiemy tematy współczesnej polityki czy ekonomii. A zwłaszcza temat społeczności dotkniętej policyjną brutalnością, temat policyjnych standardów i posiadanej władzy. (…)

– mówi Danny Glover.

Rozmowy na temat piątej odsłony Zabójczej broni trwają już od lat, jednak projekt nie ruszał do przodu, gdyż Glover i Gibson nie wykazywali zainteresowania, a także proponowane scenariusze miały swoje problemy. Dopiero w styczniu tego roku pojawiły się informacje na temat rozwoju prac nad produkcją i powrotu ikonicznego duetu.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.