„Gremlins: Secrets of the Mogwai” – znane nazwiska w obsadzie

HBO Max ogłosiło obsadę, która weźmie udział w animacji Gremlins: Secrets of the Mogwai. Wśród nazwisk znaleźli się między innymi aktorzy i aktorki znani z The Mandalorian czy Jurassic World.

Fabuła produkcji będzie rozgrywać się w latach dwudziestych ubiegłego wieku, w Szanghaju. Serial opowie historię dziesięcioletniego Sama Winga (czyli przyszłego właściciela sklepu z filmu z 1984 roku), który poznaje młodego Gizmo. Razem z nastoletnią uliczną złodziejką Elle, Sam i Gizmo wyruszają w podróż przez chińskie wsie, napotykając i czasem walcząc z potworami i duchami z chińskich wierzeń.

Drużyna pragnie pomóc Gizmo wrócić do rodziny, ale i odkryć legendarny skarb. W trakcie wykonywania tego zadania jednak, będą ścigani przez żądnego władzy przemysłowca i jego armię złych Gremlinów.

Głosu Samowi użyczy Izaac Wang (Raya i Ostatni Smok), znana z Agentów T.A.R.C.Z.Y. i The Mandalorian aktorka Ming-Na Wen wcieli się w jego matkę, Fong – zaradną i zabawną doktorkę medycyny chińskiej, z kolei ojciec bohatera, Hon, przemówi głosem BD Wonga, którego możecie kojarzyć z Jurassic World.

Źródło: comingsoon.net

W obsadzie znaleźli się również Matthew Rhys jako zły przemysłowiec, James Hong jako dziadek Sama, A.J. Locascio w roli Gizmo i Gabrielle Green jako przyjaciółka protagonisty.

Dziesięcioodcinkowy serial został napisany i stworzony przez Tze Chuna (Gotham). Gremlins: Secrets of the Mogwai mają się pojawić jeszcze w tym roku, na HBO Max, jednak dokładna data premiery nie jest znana.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu