„Greenhouse Academy” sezon piąty nie dostał zielonego światła

Wieloletni fani mogą czuć się rozczarowani. Pomimo swej popularności Greenhouse Academy produkcji Netflix, reeboot izraelskiej dramy o tym samym tytule, nie będzie dalej kontynuowany. Historia akademii utalentowanych nastolatków kończy się na czwartym sezonie. 

Taka decyzja może dziwić biorąc pod uwagę popularność tej teen dramy oraz fakt, iż cztery sezony wersji tej znanej platformy streamingowej zawierały w sobie fabułę dwóch z trzech sezonów izraelskiego oryginału. Netflix miał więc materiał do kontynuowania historii, w której kilka wątków wciąż czeka na swoje wyjaśnienie. Zdaje się jednak, iż decyzja już zapadła. Mający premierę 20 marca 2020 roku sezon czwarty był ostatnim, a status serialu określony został jako zakończony.

Cynthia Carmona, gwiazda tej produkcji,  w wywiadzie dla The Sun, otwarcie powiedziała, że obsada i ekipa obecnie nie planuje dalej kręcić  Greenhouse Academy. Następnie Orly Atlas-Katz, producent wykonawczy serialu potwierdził, że Netflix nie będzie kontynuować tej teen dramy.

Poniżej trailer czwartego i jak się okazuje ostatniego sezonu.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

1 komentarz

  1. Ejjjjjjj no to powinno się ciągnąć jeszcze długo dla czego wy nam to robicie niech przynajmniej 1 żecz będzie przyjemna w tym roku

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu