„Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition” ma datę premiery i cenę

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition – kolekcja kultowych gier od Rockstar Games już wkrótce zadebiutuje. Właśnie zostały ujawnione szczegóły tego wydania.

Dziś, 22 października przypada 20. rocznica premiery gry Grand Theft Auto III, która rozsławiła studio Rockstar Games i ich serię na cały świat. Dlatego to dobra okazja do tego, aby gracze poznali konkretne szczegóły na temat premiery zapowiedzianej kolekcji zremasterowanych gier Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Składa się ona z trzech gier:

  • Grand Theft Auto III – Wszystko zaczyna się w Liberty City. Możesz iść, dokąd zapragniesz i załatwić, kogo zechcesz. Wkrocz w sam środek świata zbrodni, jeśli tylko starczy ci odwagi.
  • Grand Theft Auto: Vice City – Witaj w latach 80. Przeżyj opowieść o Tommym Vercettim oraz zdradzie i zemście w neonowym, tropikalnym Vice City pełnym przepychu, które tylko czeka, aż zaprowadzisz w nim własne porządki.
  • Grand Theft Auto: San Andreas – Nastały lata 90. Gdy Carl „CJ” Johnson wraca do domu, paru skorumpowanych gliniarzy wrabia go w zabójstwo. Bohater musi odbyć podróż przez San Andreas, aby uratować rodzinę i opanować chaos ulicy.

Na stronie producenta oprócz zwiastuna pojawiła się informacja, że kolekcja trafi do sprzedaży w wersji cyfrowej 11 listopada oraz fizycznej, ale ta zadebiutuje dopiero 6 grudnia. Co istotne, można już składać zamówienia przedpremierowe i cyfrowa wersja na PC, PlayStation 4 i Xbox One została wyceniona na 269 zł.

Rockstar Games ujawnił także, że oprócz nowego oświetlenia, tekstur w wysokiej rozdzielczosści, zwiększonego dystansu renderowania i systemu sterowania oraz celowania znanego z Grand Theft Auto V, gry zostaną przetłumaczone na kilka języków, w tym polski.

GTA ulepszenia

Podane zostały również wymagania sprzętowe i ujawniono, że na PC gry będą mogły korzystać z technologii NVIDIA DLSS.

Ponadto odświeżone GTA: San Andreas trafi do Xbox Game Pass, a GTA III do PlayStation Now.

Gracze będą mogli również doświadczyć Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition w ramach Xbox Game Pass od 11 listopada. Grand Theft Auto III – The Definitive Edition będzie dostępne na PlayStation Now od 7 grudnia

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu