Gracze „DOOM Eternal” nie mieli litości dla 12 miliardów demonów

Doom Eternal można bez wątpienia nazwać jedną z lepszych gier FPS w tym roku. Na początku tygodnia Bethesda opublikowała statystyki dotyczące pogromu demonów.

Zazwyczaj jakiś czas premierze wydawca dzieli się z graczami informacją dotyczącą sprzedaży gry. Jednak w przypadku takiej gry jak Doom Eternal nie ważne jest to ile egzemplarzy się sprzedało, lecz to ile demonów zostało zgładzonych.

Dlatego Bethesda podzieliła się infografiką, z której wynika, że zgładzono aż 12 miliardów demonów, przy czym 2,9 miliarda za pomocą zabójstw chwały. Jeżeli wydaje wam się, że jedynym narzędziem mordu jest superstrzelba, z której zabito aż 1,7 miliarda razy to nic bardziej mylnego, bo równie popularna jest strzelba bojowa i karabin plazmowy.

A to nie wszystkie informacje, jakich możecie się spodziewać. Już wkrótce do gry ma trafić długo wyczekiwany tryb Inwazji, kolejne poziomy eksperckie czy chociażby tryb rankingowy.

Gracze "DOOM Eternal" nie mieli litości dla 12 miliardów demonów

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu