Gra „Sniper Elite” doczeka się filmowej adaptacji

Jak donosi Variety, popularna gra wideo Sniper Elite doczeka się filmowej adaptacji.

Produkcją zajmie się Brad Peyton, najbardziej znany z Rampage: Dzikiej furii z 2018 roku oraz San Andreas z 2015 roku.

Fabuła filmu będzie rozgrywać się w Londynie, w czasie II wojny światowej, i prześledzi losy elitarnego snajpera, Karla Fairburne’a, dostarczając widzom napakowanego akcją obrazu. Bohater będzie musiał ocalić brytyjskiego premiera, Winstona Churchilla, przed nazistowskim zabójcą.

Klimat aktorskiej adaptacji jest określany jako połączenie Sherlocka Holmesa i Jasona Bourne’a. Wspomniany Brad Peyton zajmie się zarówno reżyserią, jak i będzie współtworzył scenariusz. Za produkcję natomiast będzie odpowiedzialne Marla Studios Jeana-Juliena Baronneta, który wcześniej pracował nad pełnometrażową adaptacją Assassin’s Creed.

Włodarze Rebelliona – studia stojącego za grą Sniper Elite – uważają, że obraz odkryje niezgłębioną historię Fairburne’a, jednocześnie łącząc sprytną i stylową akcję z silnymi bohaterami i niesamowitymi zwrotami akcji.

Na chwilę obecną nie znamy więcej szczegółów nadchodzącego filmu, nie podano również obsady.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu