„Gra o tron: Sezony 1-8 (Deluxe Edition)” już w sprzedaży

Gra o tron to epicka produkcja HBO, która zachwyciła świat! Zrealizowana na podstawie bestsellerowego cyklu powieściowego George’a R.R. Martina zdobyła uznanie milionów fanów na całym świecie. Najbardziej utytułowany serial w historii HBO, uhonorowany Złotym Globem i 59 nagrodami Emmy zadebiutowała po raz pierwszy w 4K UHD Blu-ray™  w wydaniach Steelbook i standardowym pakiecie 4K UHD. Kompletna Kolekcja obejmuje sezony 1-8 serialu oraz wyjątkowe materiały dodatkowe.

„Gra o tron: Sezony 1-8 (Deluxe Edition)” już w sprzedażyFani mogą liczyć na ponad 15 godzin dodatków specjalnych, w tym film dokumentalny Gra o tron: Ostatnia warta oraz dwuczęściowy program Gra o tron: Reunion Special prowadzony przez Conana O’Briena.

Kompletna kolekcja najpopularniejszego i najbardziej utytułowanego serialu w historii HBO w najwyższej jakości 4K! Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron jest okrutna i bezwzględna. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Północ, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę.

„Gra o tron: Sezony 1-8 (Deluxe Edition)” już w sprzedaży

Materiały dodatkowe:

  • Ponad 15 godzin dodatków specjalnych w tym dwuczęściowy program Gra o tron: Reunion Special prowadzony przez Conana O’Briena,
  • Film dokumentalny Gra o tron,
  • Ostatnia warta,
  • Podbój i rebelia: animowana historia Siedmiu Królestw,
  • Komentarze audio aktorów i ekipy,
  • Sceny niewykorzystane,
  • Materiały z planu i nie tylko.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu