GRA BABYLON’S FALL W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA

Cenega oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra BABYLON’S FALLTytuł ukaże się 3 marca na konsole PlayStation 5 i PlayStation 4. Gracze, którzy zamówią grę BABYLON’S FALL przed premierą zyskają wyjątkowy element personalizujący postać: The Empress’ Insignia. Ponadto kupując grę w preorderze u wybranych sprzedawców otrzyma się wyjątkowy steelbook. Tylko do wyczerpania zapasów.

GRA BABYLON’S FALL W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGADoświadcz popisowej walki od nagradzanego studia PlatinumGames w nowej kooperacyjnej grze RPG akcji BABYLON’S FALL umożliwiającej stawienie czoła wieży Babel samotnie lub w grupie z maksymalnie 3 innymi graczami. 

Wybierz swój styl gry dzięki wielu różnym rodzajom broni, z których każda oferuje wyjątkowe umiejętności i możliwości. Dostosuj swoje wyposażenie, posługując się jednocześnie maksymalnie 4 rodzajami broni. Odkryj fantastyczny świat inspirowany średniowiecznym malarstwem olejnym. 

Osiągnij wielkość, wspinając się na strzelistą wieżę Babel i odkryj jej legendarne skarby. Tylko dzięki opanowaniu mocy Gideon Coffin uwolnisz swój prawdziwy potencjał i zyskasz siłę, dzięki której przetrwasz drogę na szczyt wieży i odkryjesz czekające na nim tajemnice. 

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu