„God of War” zmierza na PC. Zwiastun, data premiery, cena

God of War – jedna z najlepszych gier 2018 r. oraz w portfolio PlayStation trafi wkrótce na platformę PC. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Od jakiegoś czasu Sony coraz chętniej przenosi swoje kilkuletnie hity na PC. Obecnie gracze korzystający z platformy Steam i Epic Games mogą zapoznać się z Horizon Zero Dawn, Journey czy Days Gone.

Natomiast już wkrótce do tego grona dołączy God of War (2018), czyli najnowsza odsłona serii gier od Santa Monica Studio, która przenosi Kratosa do realiów mitologii nordyckiej. Produkcja odniosła ogromny sukces, ponieważ sprzedała się w 19,5 milionach egzemplarzy.

Dlatego chcąc zachęcić kolejnych odbiorców do sięgnięcia po powstające God of War Ragnarok, Sony właśnie ujawniło, że God of War (2018) ukaże się 14 stycznia 2022 r. na platformach Steam i Epic Games Store, gdzie już można składać zamówienia przedpremierowe płacąc 219 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup wersji cyfrowej otrzymają kilka skórek:

  • Death’s Vow Armor Sets for Kratos and Atreus
  • Exile’s Guardian Shield Skin
  • Buckler of the Forge Shield Skin
  • Shining Elven Soul Shield Skin
  • Dökkenshieldr Shield Skin

Chcąc zaoferować graczom najlepsze wrażenia, Sony zadbało o to, aby God of War (2018) działał w natywnej rozdzielczości 4K, nielimitowanej liczbie klatek na sekundę oraz wspierał ultraszerokie ekrany 21:9.

Wspaniała jakość obrazu udoskonalona z myślą o PC. Ciesz się prawdziwą rozdzielczością 4K na kompatybilnych urządzeniach oraz [MU1] z odblokowanym limitem klatek na sekundę dla optymalnej wydajności. Wybieraj spośród szerokiego wachlarza gotowych ustawień oraz opcji, takich jak wyższa rozdzielczość cieni, ulepszone odbicia w przestrzeni ekranu, GTAO czy SSDO.

Ponadto Sony zawarło współpracę z firmą NVIDIA, na mocy której God of War (2018) będzie korzystał z technologii DLSS oraz Reflex.

Odkryj doskonałe połączenie jakości z wydajnością. Wykorzystaj moc SI i poznaj możliwości oferowanej przez wybrane karty graficzne NVIDIA technologii NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), umożliwiającej grę z wyższą liczbą klatek na sekundę i generowanie pięknych, ostrych obrazów. Ciesz się niesamowicie responsywną rozgrywką dzięki oferowanej przez karty graficzne GeForce technologii redukcji opóźnień NVIDIA Reflex, która pozwoli Ci szybciej reagować i wyprowadzać skomplikowane kombinacje ciosów.

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu