„Glitchpunk” – 35 minut rozgrywki z okazji premiery Early Access

Glitchpunk – nowa cyberpunkowa gra, dedykowana wszystkim miłośnikom GTA 2 od rodzimego studia Dark Lord właśnie debiutuje na Steam Early Access. Z tej okazji w Sieci pojawił się materiał z pierwszych 35 minut rozgrywki.

Już o godzinie 19:00 debiutancka produkcja studia Dark Lord, Glitchpunk oficjalnie zadebiutuje na Steamie na zasadzie wczesnego dostępu.

Jednak jeszcze przed premierą można zobaczyć, jak wygląda rozgrywka w Glitchpunk, gdyż do Sieci trafił materiał prezentujący 35 minut z samego początku gry.

Glitchpunk będzie można kupić na Steamie za 60 złotych, lecz już w dniu premiery ta cena zostanie obniżona o 20 procent, co da cenę 55,99 złotych.

Warto przypomnieć, że obecnie Glitchpunk będzie zawierać jedno miasto, New Baltia. Jednak już za 3-4 tygodnie pojawi się aktualizacja, która zaimplementuje do gry drugą lokację, Outpost Texas. Natomiast później podczas trwania fazy Early Access, twórcy mają udostępnić kolejne dwa miasta — Neo Tokyo i Moskwę.

"Glitchpunk" – 35 minut rozgrywki z okazji premiery Early Access

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu