Ginger Gonzaga – kolejne nazwisko w obsadzie „She-Hulk”

W zeszłym miesiącu poznaliśmy pierwszych trzech członków obsady serialu She-Hulk, w tym aktorkę, która wcieli się w główną rolę, a dziś dołącza do nich kolejna osoba.

Będzie to Ginger Gonzaga, która ma doświadczenie w produkcjach komediowych. Występowała między innymi w Tedzie, Grace i Frankie, Umrzeć ze śmiechu czy netflixowych Siłach kosmicznych, gdzie wcieliła się w Anabelę Ysidro-Campos – parodię kongresmenki Alexandrii Ocasio-Cortez.

Postać, w którą wcieli się Gonzaga ma być najlepszą przyjaciółką She-Hulk, czyli Jennifer Walters. Niemniej dalsze szczegóły na temat tej bohaterki pozostają nieznane. Wiemy jednak, że Gonzaga dołączy do obsady regularnej.

She-Hulk ma być sitcomem składającym się z półgodzinnych odcinków. W głównej roli zobaczymy znaną z Orphan Black Tatianę Maslany. Oprócz niej, w serialu powróci Mark Ruffalo jako Bruce Banner/The Hulk.

Zdjęcia do She-Hulk zaczną się jeszcze w tym roku.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu