Giancarlo Esposito z „Breaking Bad” może wystąpić w „Far Cry 6”

0
Obecność celebrytów w grach nie jest niczym nowym tak jak to, że czasami wypowiadają o kilka słów za dużo. I właśnie aktor z Breaking Bad popełnił taki błąd.

Giancarlo Esposito to aktor znanych z tak popularnych produkcji jak Breaking Bad, Better Call Saul czy The Mandalorian. Jednakże fani gier wideo mogą go kojarzyć także z reklam do Destiny i Payday 2 i wygląda na to, że branża wirtualnej rozrywki spodobała mu się na tyle, że zdecydował się całkowicie przenieść do świata gier.

W wywiadzie dla portalu Collider.com zdradził, że w ostatnim czasie pracował nad ogromną grą wideo, lecz jeszcze nie może zdradzić jej tytułu. Na reakcje Internetu nie trzeba było długo czekać, ponieważ jak twierdzi redakcja GameReactor, skrywanym tytułem jest jeszcze niezapowiedziany Far Cry 6.

O powstawaniu kontynuacji słynnej strzelanki Ubisoftu słyszy się od kilku miesięcy, m.in. Michael Mando znany z kultowej roli Vaasa Montenegro zapowiedział powrót do serii. A biorąc pod uwagę, że 12 lipca ma się odbyć konferencja Ubisoft Forward, na którym poznamy najnowsze plany wydawnicze francuskiego giganta nie można wykluczyć zapowiedzi kolejnego Far Cry’a.

 

 

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.