„Ghostwire Tokyo” – PlayStation szykuje pokaz i ujawnia szczegóły gry

Na Ghostwire Tokyo – nową grę studia Tango Gameworks gracze czekają od 2019 roku. Jednak powoli czas oczekiwania dobiega końca, ponieważ PlayStation oraz Bethesda zdecydowali się ujawnić konkretne informacje na temat tytułu.

Ghostwire Tokyo to gra, nad którą deweloperzy Tango Gameworks (czyli m.in. Shinji Mikami – ojciec takich serii jak Resident Evil, Dino Crisis i The Evil Within) pracują już od kilku lat. Po raz pierwszy została ona zapowiedziana podczas E3 2019, jednak to podczas prezentacji konsoli PlayStation 5 w 2020 r. zostały ujawnione pierwsze szczegóły. Wówczas dowiedzieliśmy się, że gra zmierza także na PC.

Od tamtej prezentacji minęły jednak dwa lata i do tej pory pojawiło się raptem kilka materiałów zdradzających informacje o między innymi rozgrywce – ostatni pojawił się we wrześniu 2021 r.

Jednak to wkrótce się zmieni, ponieważ PlayStation właśnie zapowiedziało transmisję poświęconą w całości Ghostwire Tokyo. Odbędzie się ona 3 lutego o godzinie 23:00 czasu polskiego. Wówczas pokazany zostanie nowy fragment rozgrywki, ale to także dobry moment, aby ujawnić tak istotne szczegóły jak data premiery gry.

I akurat z tym Sony nie chciało czekać, ponieważ w opisie nadchodzącego materiału znajduje się informacja, że gra ukaże się 25 marca 2022 r. Aczkolwiek będzie można otrzymać do niej dostęp wcześniej, ponieważ osoby, które zakupią Cyfrową Edycję Deluxe  będą mogły zagrać na PlayStation 5 trzy dni przed oficjalną premierą, a ponadto uzyskają następujące dodatki:

  • Strój Shinobi
  • Broń Kunai
  • Pakiet mody streetwear

ŹródłoTwitter
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu