„Ghost of Tsushima” — wyspa Iki na nowym zwiastunie

Ghost of Tsushima już wkrótce doczeka się nowego wydania Director’s Cut. Po raz pierwszy możemy spojrzeć na wyspę Iki, na której rozegra się fabularny dodatek.

20 sierpnia Ghost of Tsushima zostanie ulepszone i ponownie wydane na PlayStation 4 oraz na PlayStation 5 pod nazwą Ghost of Tsushima: Director’s Cut. Szczegóły na temat wydania znajdziecie w tym miejscu, a tymczasem przejdźmy do omówienia głównej atrakcji.

Deweloperzy z Sucker Punch Productions zdecydowali się raz jeszcze wydać swoją grę, ponieważ oprócz ulepszeń dla nowej konsoli Sony, Ghost of Tsushima otrzyma nie tylko rozbudowany teren — wyspę Iki, ale i nowych przeciwników jak szamanka Ankhsar Khatun zwana także Orłem, mini-gry czy elementy kosmetyczne.

Nasza na wpół fikcyjna wersja wyspy Iki stanowi wyraźny kontrast w stosunku do Cuszimy. To dziki, pozbawiony prawa kraj grabieżców i przestępców, naznaczony wspomnieniami z wojny i zaciekle niezależny – samuraje nie panowali nad nim od dziesięcioleci

Natomiast sama warstwa fabularna została zaprezentowana na najnowszym zwiastunie. Całe Ghost of Tsushima: Director’s Cut ma zająć 60 GB na dysku.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu