„Ghost of Tsushima: Legends” — darmowy co-op w hitowej produkcji Sucker Punch

Ghost of Tsushima to gra na wiele długich godzin, aczkolwiek jest to przygoda dla jednej osoby. A właściwie to była, ponieważ wkrótce otrzyma sieciowy co-op.

Gracie jeszcze w Ghost of Tsushima? A może dopiero zastanawiacie się czy warto? Jeśli tak to odsyłam do recenzji, a jednocześnie dodam, że właśnie ujawniono kolejną rzecz, która sprawi że spędzicie tam jeszcze więcej czasu.

Otóż jeszcze w tym roku, bo na jesieni, Sucker Punch zamierza zaimplementować sieciową kooperację i to za darmo. Chociaż Ghost of Tsushima jest przede wszystkim przygodą dla jednego gracza, twórcy postanowili dodać oddzielny tryb, w którym czwórka graczy będzie mogła wykonywać misje fabularne z nowej, dedykowanej kampanii.

Oczywiście postacie graczy będą musiały się różnić od siebie, aby nie było drużyny klonów Jina Sakaja. Dlatego w Ghost of Tsushima: Legends wcielimy się w samuraja, łowcę, ronina lub asasyna i każdy z nich będzie dysponował unikalnymi zdolnościami. Brzmi zachęcająco? To koniecznie rzućcie okiem na zwiastun trybu.

 

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu