„Ghost of Tsushima” doczeka się własnego filmu

Ghost of Tsushima – ostatnia gra na wyłączność PlayStation 4 doczeka się ekranizacji filmowej. Znamy pierwsze szczegóły na temat produkcji.

Ghost of Tsushima to najnowsza gra studia Sucker Punch Productions, która została wydana na PlayStation 4 jako tytuł ekskluzywny. Co istotne, jest on inspirowany prawdziwymi najazdami Mongołów na Japonię, które miały miejsce w latach 1274 i 1281.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ GRY GHOST OF TSUSHIMA

Gra okazała się sporym sukcesem, gdyż sprzedało się 6,5 milionów egzemplarzy. Dlatego Sucker Punch Productions zdecydowało się zekranizować swoją produkcję, czym zajmie się studio Sony Pictures, a Sucker Punch będzie pełniło rolę producenta wykonawczego.

Za wyreżyserowanie filmu będzie odpowiedzialny Chad Stahelski — reżyser znany z prac nad serią John Wick. Oprócz niego produkcją filmu zajmą się Alex Young i Jason Spitz z 87Eleven Entertainment, a także Carter Swan i Asad Qizilbash ze studia PlayStation Production, który postanowił skomentować zaistniałą sytuację.

Jesteśmy podekscytowani współpracą z Chadem i 87Eleven Entertainment, aby przenieść ich wizję historii Jina na duży ekran. Uwielbiamy współpracować z kreatywnymi partnerami, takimi jak Chad, którzy pasjonują się naszymi grami, zapewniając, że możemy tworzyć bogate adaptacje, które zachwycą naszych fanów i nowych odbiorców.

ŹródłoDeadline.com
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu