George Clooney w pierwszym zwiastunie thrillera sci-fi „Niebo o północy”

W sieci pojawił się opublikowany przez Netflixa pierwszy zwiastun oczekiwanego thrillera science fiction Niebo o północy (oryg. The Midnight Sky) z George’m Clooneyem w roli głównej.

Postapokaliptyczny film śledzi losy Augustine’a (w tej roli Clooney) – samotnego naukowca, który stacjonuje na stacji badawczej na Arktyce. Mężczyzna próbuje skontaktować się z Sully (Felicity Jones) i jej załogą astronautów, zmierzających ku Ziemi, by nie wracali do domu po globalnej katastrofie, gdyż mogą okazać się jedyną szansą na przetrwanie ludzkiego gatunku.

George Clooney, oprócz głównej roli, zajął się także reżyserią. Warto wspomnieć, iż film powstał na podstawie powieści Lily Brook-Dalton Dzień dobry, północy. Produkcję nakręcono na taśmie filmowej 65mm z przeznaczeniem na największe ekrany.

Premiera The Midnight Sky zaplanowana jest na 23 grudnia.

ŹródłoDeadline
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu