Gamescom 2019: Hideo Kojima prezentuje nowe materiały z gry „Death Stranding”

0
Na tegorocznym Gamescomie zaprezentowane zostały dwa nowe zwiastuny i kilkuminutowy zapis rozgrywki z Death Stranding – tajemniczej i intrygującej gry, nad którą czuwa sam Hideo Kojima.

Death Stranding od początku była grą wzbudzającą wiele kontrowersji. Wiemy, że fabuła będzie tak pokręcona, jak to tylko możliwie i że nic nie będzie jednoznaczne. Podczas trwającego Gamescomu, Hideo Kojima zaprezentował nowe materiały promocyjne, które jeszcze bardziej ukazują dziwaczność rozgrywki.

Pierwszy ze zwiastunów przedstawia Mamę (graną przez Margaret Qualley). Postać ma niewidzialne dziecko znajdujące się po „drugiej stronie” świata. Tymczasem drugi trailer pokazuje aktualizację niemowlęcia, jakiej dokonują Deadman (Guillermo del Toro) i Sam (Norman Reedus). Ten pierwszy tłumaczy rolę dzieci w kapsułach.

Death Stranding – zwiastuny:

Natomiast przedstawiony gameplay potwierdza, że Death Stranding będzie jedną z najbardziej nietypowych i eksperymentalnych gier, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne. Dlaczego? Obejrzyjcie zapis z rozgrywki.

Death Stranding -gameplay:

Gra zadebiutuje 8 listopada na PlayStation 4. Na razie nie wiadomo, czy pojawi się również na PC.