Foki i rekiny, pan Wilk a może Dogtanian? – bohaterowie dziecięcych marzeń w Cinema City

Pierwszy weekend czerwca w Cinema City będzie świętem najmłodszych widzów – oprócz emocjonujących premier czekać będą na dzieci strefy kolorowania, baloniki, ulubione słodycze i mnóstwo zabawy. 3 czerwca na ekrany wchodzi nowość – animowana komedia Foki kontra rekiny, która dołączy do tytułów dla najmłodszych, takich jak Pan Wilk i Spółka. Bad Guys, Detektyw Bruno, Dogtanian. Psi Muszkieter. W Cinema City filmy familijne można oglądać w ramach Oferty Rodzinnej, w której dorośli kupują bilety w cenie ulgowej.

Nowość dla dzieci i młodych duchem – Foki kontra rekiny

Niesamowity i tajemniczy podwodny świat był od zawsze jednym z ulubionych tematów dziecięcych bajek i źródłem niezliczonych inspiracji dla filmowców.  Rafy koralowe, zwariowane foli, sprytne rekiny, mnóstwo żartów i przygód – to wszystko rozbawi nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Poznamy Quinn – uroczą i zadziorną foką, która chętnie wystrzępiłaby płetwę niejednemu żarłaczowi. Niestety, odkąd gang rekinów na dobre zadomowił się w podwodnej okolicy, ciężko o zadowalające jedzenie poza resztkami z uczt zębatych drapieżników. Quinn postanawia skompletować drużynę marzeń i przepędzić raz na zawsze swoich uzbrojonych po zęby wrogów. W skład foczego oddziału do zadań specjalnych wejdą największe asy podmorskiej żeglugi, a w ich płetwach znajdzie się sprzęt, z którym (prawie) nie ma żartów: samopompujące się miny rozdymkowe, krabowe pistolety, barakudy dalekiego zasięgu i naładowane odnawialną energią węgorze elektryczne.

Pan Wilk i spółka. Bad Guys to komedia animowana o przygodach pięciu przyjaciół, którzy cieszą się złą sławą: Pan Wilk – błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wąż – włamywacz, Pan Rekin – mistrz kamuflażu, Pan Prania oraz hakerka o ciętym języku – miss Tarantula. Animacja Dogtanian. Psi Muszkieter zachwyca najmłodszych, a starszych bawi dzięki inspiracji klasyczną powieścią Aleksandra Dumasa o przygodach trzech muszkieterów. Nieco starszych widzów Cinema City zaprasza na komedię z plejadą polskich gwiazd Detektyw Bruno, która pokazuje, że czasem dziecko może być najlepszym nauczycielem dorosłego.

To nie koniec weekendowych atrakcji z Cinema City – 4 i 5 czerwca wszyscy uczestnicy Orange Warsaw Festiwal otrzymają możliwość dołączenia do teamu Unlimited na specjalnych, preferencyjnych warunkach. Członkowsko w tym programie daje możliwość nieograniczonego dostępu do filmów w Cinema City ramach abonamentu.

10 czerwca odbędzie się premiera Jurassic World: Dominion, kolejnej części słynnej sagi z dinozaurami w rolach głównych. Cinema City rozpoczęło przedsprzedaż biletów na ten tytuł, w tym na seanse w IMAX.

Informacje o repertuarze dostępne są na www.cinema-city.pl .

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu