„Finch” – Tom Hanks na pierwszym zdjęciu filmu sci-fi + data premiery

Apple Original Films opublikowało pierwsze zdjęcie nadchodzącej produkcji science fiction Finch, w której w roli głównej wystąpi Tom Hanks. Podano również datę premiery.

To już druga współpraca aktora z Apple. Finch będzie śledził losy mężczyzny, robota i psa, tworzących nietypową rodzinę. Hanks wcieli się w tytułowego Fincha – inżyniera robotyki i jednego z kilku ocalonych po kataklizmie słonecznym, który zmienił Ziemię w pustkowie. Ale bohater żyje w podziemnym bunkrze od ponad dekady i zbudował sobie własny świat, dzieląc go ze swoim psem Goodyearem.

Finch pewnego dnia tworzy robota mającego opiekować się zwierzątkiem, gdy on sam już nie będzie mógł tego robić. Trio wyrusza w niebezpieczną podróż na wyludniony, amerykański wschód, a mężczyzna pragnie zaprezentować Jeffa – swoje dzieło, reprezentujące radość i cud bycia żywym. Ta przygoda wybrukowana jest zarówno wyzwaniami, jak i humorem, zwłaszcza że Jeff i Goodyear niekoniecznie się dogadują.

Reżyserią Fincha zajął się Miguel Sapochnik, wcześniej pracujący przy Grze o Tron. Premierę firmu zaplanowano jeszcze w tym roku – na 5 listopada, na platformie Apple TV+.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu