Finalista “The Voice of Poland” zagrał koncert mimo koronawirusa

0
Podczas gdy wszyscy odwołują zaplanowane wydarzenia kulturalne, finalista Voice of Poland postanowił przeciwstawić się koronawirusowi.

Obecnie koncerty artystów z powodu pandemii często są odwoływane w ostatniej chwili. Mimo iż jest to zrozumiałe, dotyka zwłaszcza tych, którzy już byli gotowi, aby za kilka minut wejść do klubu, by obejrzeć występ ulubionego muzyka.

Wojciech Baranowski, którego możecie kojarzyć z The Voice of Poland miał 11 marca dać wraz ze swoimi muzykami, koncert w Starym Klasztorze dla wrocławskiej publiczności. Niestety zespół będąc na miejscu po odbyciu próby, dowiedział się o odwołaniu występu na półtorej godziny przed startem wydarzenia.

Jednak ostatecznie do koncertu doszło, ponieważ muzyk postanowił zagrać i transmitować swój występ na Facebooku. Oczywiście w dobie streamingu nie jest to nic nadzwyczajnego, ale na transmisję swoich występów decyduję się wciąż niewiele zespołów, co ma też związek z kwestiami logistycznymi. Dlatego nic dziwnego, że fani artysty docenili ten gest w komentarzach.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.