Film o „Batgirl” skasowany!

Warner Bros. skasowało projekt o tej bohaterce z DC.

I niestety, to oznacza, że nie ma szans na to, by film pojawił się zarówno w kinach, jaki również, w którejś platformie streamingowej.

Produkcja — z Leslie Grace w roli Barbary Gordon (aka Batgirl) w reżyserii „Bad Boys for Life” i „Ms. Twórcy filmów Marvela, Adil El Arbi i Bilall Fallah, została zatwierdzona w 2021 r. w ramach ogólnofirmowych wysiłków Warner Bros. mających na celu stworzenie filmów fabularnych specjalnie dla HBO Max.

Niestety, ale nowy reżim korporacyjny w Warner Bros. Discovery przestawił priorytety firmy z powrotem na funkcje kinowe, pozostawiając Batgirl bez odpowiedniego miejsca.

Znawcy studia twierdzą, że decyzja o skreśleniu Batgirl nie była podyktowana jakością filmu ani zaangażowaniem filmowców, ale pragnieniem, aby liczba filmów DC w studiu była na skalę przeboju. Początkowy budżet produkcyjny w wysokości 75 milionów dolarów dla projektu, który zakończył główne zdjęcia na początku tego roku i był w postprodukcji, osiągnął 90 milionów dolarów, częściowo z powodu opóźnień i protokołów związanych z COVID.

Decyzja wciąż jest szokująca, ponieważ studia prawie nigdy nie odkładają produkcji na półkę, woląc uzyskać przynajmniej pewien zwrot z inwestycji. Pojawia się również, gdy Warner Bros. wciąż walczy z tym, co zrobić z The Flash, adaptacją DC stworzoną – i przewidzianą w budżecie – specjalnie na premierę kinową w 2023 roku. Film został całkowicie sparaliżowany przez powtarzające się zarzuty o nadużycia i niewłaściwe zachowanie przez jego gwiazda, Ezra Miller.

ŹródłoVariety
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu