„Extasia” – przedpemierowa niespodzianka

Jedna z najlepszych powieści fantasy YA wg BuzzFeed przedpremierowo w fantastycznej cenie! Extasia Claire Legrand z magicznym rabatem na EMPIK

Popbookownik objął pozycję swoim patronatem.

Wielkimi krokami zbliża się premiera nietuzinkowej powieści o kobiecej potędze ‒ Extasia to przejmująca i niezwykle liryczna historia pełna tajemnic czyhających w mroku i mocy czerpiącej z krwi i miłości. Gdy tajemnicze zło morduje ludzi, ona decyduje się sięgnąć po najpotężniejszą dla kobiety moc – ukrytą w czerwonym kapturze – moc czarownicy.

Claire Legrand zaprasza czytelników na spacer ze swoją zdesperowaną bohaterką do świata pełnego sekretów i krwi – do miejsc, w których prawda ukryta jest w kłamstwach, a niszczycielska moc wrze, czekając na kogoś wystarczająco odważnego, by z niej korzystać.
Idealna dla fanów Opowieści Podręcznej i Roku próby!

extasia

 

Z okazji premiery książki przygotowaliśmy fantastyczny przedpremierowy bonus dla wszystkich fanów mrocznych i pełnokrwistych opowieści!

W dniach 21-24 kwietnia kod: CZARY magicznie obniży cenę książki Extasia na stronie empik.com o 50 proc. od ceny okładkowej!

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu