“Emily w Paryżu” – zwiastun nowego serialu z Lily Collins

Netflix wydał oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu z gatunku komedii romantycznych autorstwa twórców  fenomenalnego Seksu w wielkim mieścieEmily w Paryżu. Główną rolę zagra nominowana do Złotego Globu Lily Collins.

Wyprodukowany przez Star serial koncentruje się na tytułowej Emily (Collins), ambitnej dwudziestokilkuletniej dyrektorce marketingu z Chicago, która niespodziewanie dostaje wymarzoną pracę w Paryżu. Nowe życie w nowym mieście wypełnione będzie wieloma przygodami, zaskakującymi wyzwaniami, nowymi przyjaźniami i ekscytującymi romansami.

W rolach głównych oprócz Lily Collins, zobaczymy Philippine Leroy-Beaulieu oraz Ashley Park. Produkcja będzie składała się z 10 odcinków.  Premiera zapowiedziana jest na 2 października.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu