Emilia Clarke zagra w nowej produkcji Marvela

Emilia Clarke najlepiej znana z roli Daenerys Targaryen z Gry o Tron, jest podobno w trakcie „ostatecznych negocjacji” w sprawie dołączenia do nadchodzącego serialu Marvela Sekretna Inwazja.

W serialu oprócz Matki Smoków wystąpią również Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Ben Mendelsohn jako przywódca Skrullów Talos z Captain Marvel, Kingsley Ben-Adir i Olivia Colman. Wciąż nie wiadomo w kogo wcieli się Emilia Clarke, a sam Marvel nie potwierdził, ani nie zaprzeczył donosów o jej dołączeniu do aktorskiej ekipy.

Zgodnie z dotychczasowymi doniesieniami historia ma skupiać się wokół zmiennokształtnych kosmitów, którzy od lat infiltrują Ziemię. Produkcja Secret Invasion ma rozpocząć się jeszcze w tym roku, jednak serial nie ma jeszcze ogłoszonej daty premiery. Na więcej konkretów przyjdzie fanom jeszcze długo poczekać.

ŹródłoSCREENCRUSH
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu