Elizabeth Debicki pojawi się w kolejnych sezonach „The Crown”

Netflix dodał kolejne znane nazwisko do obsady ostatnich sezonów serialu The Crown. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto w dwóch ostatnich odsłonach wcieli się w księżną Dianę. Żonę księcia Karola ma zagrać Elizabeth Debicki.

Debicki to wschodząca gwiazda kina. Ta trzydziestoletnia australijska aktorka o polskich korzeniach pojawiła się już w wielu głośnych filmach takich jak: Wielki Gatsby, Opowieść, Kryptonim U.N.C.L.E., Strażnicy Galaktyki Vol. 2, Piotruś Królik i Wdowy. Zagrała także u boku Toma Hiddlestona w uznanym przez BBC One serialu Nocny Recepcjonista.

The Crown to projekt Netfliksa przedstawiający losy panowania królowej Elżbiety II od momentu, kiedy zasiadła na brytyjskim tronie, do czasów współczesnych. Sezony 1-3 są już dostępne na platformie streamingowej.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu