Dziś premiera gry „LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów”

Od dziś w sprzedaży dostępna jest gra LEGO® Gwiezdne wojny™: Saga Skywalkerów. Tytuł ukazał się na konsole Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switch™ w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem.

Produkcja została opracowana przez TT Games we współpracy z zespołem Lucasfilm Games i wydana przez Warner Bros. Games. LEGO® Gwiezdne wojny™: Saga Skywalkerów to gra, która dostarczy niezapomnianych wrażeń w galaktyce Gwiezdnych Wojen dzięki największemu dotychczas zestawowi postaci i pojazdów LEGO Star Wars, nowej i wciągającej mechanice walki, ogromnej liczbie planet do odkrycia oraz wielu innym atrakcjom! Gracze ponownie przeżyją epicką historię Sagi Skywalkerów opowiedzianą przez pryzmat przezabawnego humoru LEGO, a ponadto mogą wybrać początek dowolnej trylogii, w tym Gwiezdne Wojny™: Mroczne Widmo, Gwiezdne Wojny™: Nowa Nadzieja lub Gwiezdne Wojny™: Przebudzenie Mocy.

Gra LEGO® Gwiezdne wojny™: Saga Skywalkerów to zupełnie nowa przygoda w świecie Gwiezdnych Wojen LEGO, w której mogą odkrywać galaktykę w niespotykany dotąd sposób” – powiedział Jonathan Smith, dyrektor strategiczny i szef produkcji w TT Games. „Niezależnie od tego, czy gracze są dotychczasowymi fanami franczyzy, czy odkrywają ją po raz pierwszy, będą mogli cieszyć się epicką historią z wszystkich dziewięciu filmów, okraszonych charakterystycznym humorem i urokiem gier z serii LEGO”.

W grze LEGO® Gwiezdne wojny™: Saga Skywalkerów gracze mogą podróżować w kosmosie za pomocą mapy galaktyki na holoprojektorze i wyznaczyć własną drogę przez kolejne części sagi, stopniowo odblokowując planety i eksplorując świat gry. Podczas kosmicznych podróży nie zabraknie heroicznych starć z wrogimi jednostkami za sterami legendarnych pojazdów, wśród których są m.in. Sokół Millennium™, imperialne myśliwce TIE™ oraz X-wingi™ Rebeliantów. Po dotarciu do wybranego miejsca można zdecydować się na kontynuację głównego wątku albo spróbować poznać szerzej galaktykę i odkryć ekscytujące misje oraz zagadki.

Eksploracja zapewnia nagrody, a gracze odkrywają klocki kyber umożliwiające odblokowanie nowych elementów i ulepszonych zdolności dla różnych klas postaci, takich jak Jedi, bohater, ciemna strona, złoczyńca, zbieracz, łotr, łowca nagród, droid astromechaniczny i droid protokolarny. Aby tworzyć nowe, ciekawe przygody, wybierz tryb swobodny i wciel się w legendy uniwersum, takie jak Luke Skywalker™, Rey™, Obi-Wan Kenobi™, Finn™, BB-8™, Leia™, Yoda™, Boba Fett™, Darth Maul™, czy Poe Dameron™, a także trzysta innych postaci do odblokowania ze wszystkich dziewięciu filmów. Od porośniętego dżunglą księżyca Ajan Kloss, przez pokrytą miastem planetę Corustcant, idyllicznie zielone wzgórza Naboo po pustynne wydmy Jakku – galaktyka LEGO Star Wars czeka na odkrycie i zaprasza do zabawy.

Gra LEGO® Gwiezdne wojny™: Saga Skywalkerów jest niepowtarzalną grą wideo, które pozwala całym pokoleniom na wspólną zabawę w odległej galaktyce” – powiedział Douglas Reilly, wiceprezes Lucasfilm Games. „Gracze mogą poznać wszystkie dziewięć filmów z sagi Skywalkerów, odkrywając zupełnie nowy poziom zabawy i humoru w największej jak dotąd przygodzie LEGO Star Wars”.

Gra LEGO® Gwiezdne wojny™: Saga Skywalkerów łączy ogromną ilość zawartości z niezapomnianą rozgrywką, która sprawia, że gry LEGO są atrakcyjne dla odbiorców w każdym wieku – powiedział Sean McEvoy, wiceprezes ds. gier cyfrowych w The LEGO Group. To zabawny i przystępny sposób na rozpoczęcie przygody z galaktyką Gwiezdnych Wojen, w którym dzieci i całe rodziny mogą połączyć siły oraz wspólnie odkrywać galaktykę.”

Fani, którzy zakupią zestaw LEGO® Star Wars™ The Razor Crest™ (75292) – model statku kosmicznego pilotowanego przez łowcę nagród Dina Djarina w serialu Star Wars™: The Mandalorian™ – otrzymają kod, który pozwoli im odblokować ten statek w grze LEGO® Gwiezdne wojny™: Saga Skywalkerów.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu