„Dziedzictwo Jowisza” – teaser serialu superhero Netflixa

Netflix opublikował teaser nadchodzącego serialu superbohaterskiego Dziedzictwo Jowisza.

Produkcję oparto na serii komiksów autorstwa Marka Millara i Franka Quitely’ego o tym samym tytule (Jupiter’s Legacy).

Dziedzictwo Jowisza ma być obrazem śledzącym losy pierwszej generacji superbohaterów na świecie, którzy swoje moce otrzymali w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Współcześnie są szanowanymi strażnikami na emeryturze. Po stu latach dbania o bezpieczeństwo ludzkości, przekazują oni swoje dziedzictwo dzieciom. Obdarzona supermocami młodzież musi jednak dorównać legendarnym wyczynom rodziców, najpierw pracując na zaufanie opinii publicznej, co nie jest łatwe w cieniu uwielbianych przez cały świat i prezentujących wysokie standardy rodziców.

Serial ma opowiadać historię obejmującą wiele dziesięcioleci i poruszać trudne tematy związane z rodziną, władzą i lojalnością.

W głównych rolach wystąpią Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade i Matt Lanter.

Dziedzictwo Jowisza będzie liczyć osiem odcinków, a jego premierę zaplanowano na 7 maja, na Netflixie.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu