„Dying Light 2: Stay Human” – nowy zwiastun

Nowy zwiastun nadchodzącej gry Dying Light 2: Stay Human właśnie się pojawił. Produkcja ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku.

Wideo rzuca więcej światła na rozgrywkę i prezentuje zarówno konieczność zadecydowania o losie miasta, jak i nieco walki przeciw wrogom. Jak mówią twórcy, ich celem jest także sprawienie, że sterowanie będzie niezwykle „gładkie”, a jednocześnie jak najbliższe rzeczywistości.

Oprócz niezainfekowanych przeciwników, takich jak grabieżcy, pojawią się również, a jakże, zombie. Fabuła gry dzieje się lata po wydarzeniach z pierwszej części – potwory zmutowały, zatem są bardziej niebezpieczne. Dying Light ma skupiać się nie tylko na walce, ale i zmuszać graczy do podejmowania mnóstwa decyzji, a każda z nich będzie mieć swoje konsekwencje.

Dying Light 2: Stay Human zadebiutuje 7 grudnia na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na PC.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu