Dwayne Johnson ogłasza datę premiery „Black Adam”

Dobre wieści dla fanów DC – Dwayne ‘The Rock’ Johnson ogłosił datę premiery nadchodzącej produkcji Black Adam, w której wcieli się on w główną rolę.

Warto przypomnieć, że w obsadzie są inne, bardzo znane nazwiska – między innymi Pierce Brosnan jako Doktor Fate i Noah Centineo jako Atom Smasher.

Pierwotnie Black Adam miał zadecydować 22 grudnia tego roku, jednak został przesunięty i po dziś dzień nie było wiadomo, na kiedy. Taka decyzja wynikała z opóźnień produkcji w dobie pandemii. Źródła donoszą, że zdjęcia rozpoczną się w przyszłym miesiącu w Atlancie.

Film oparto na postaci znanej czytelnikom komiksów DC – tytułowym Black Adamie, stworzonym przez Otto Bindera i C.C. Becka. Reżyserią produkcji zajmie się Jaume Collet-Serra, z kolei scenariusz wyszedł spod piór duetu Rory Haines i Sohrab Noshiryani.

Premiera Black Adam 29 lipca 2022.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu